• 25289496_1488653857855678_505836583877718015_n.jpg
  • IMG_9660.jpg
  • IMG_9670.jpg

O Nas

| WARSZTATY DJ | STUDIO DJ | SKLEP DJ | MUZYKA | KURS DJ | KARNETY | WYNAJEM SPRZĘTU DJ |

WSDJ Studio to Warszawska Szkoła Dj-ska, która sięga swoją historią aż do 2008r, kiedy to pierwsze zajęcia z zakresu Dj-ingu zapoczątkowane zostały w jednym z klubów znajdujących się w Hali Mirowskiej. W 2014 roku zdecydowano o przeniesieniu zajęć do bardziej przystępnej lokalizacji. I tak powstała pierwsza stacjonarna szkoła Dj-ska w Centrum Warszawy, przy ulicy Świętokrzyskiej 30.

Po przeniesieniu się i po prawie 2 letniej intensywnej działalności na Warszawskich Bielanach przy ul. Żeromskiego 17 w dawnej fabryce dźwigów, w wyniku rozwoju Showroomu WSDJ Studio postanowiono po raz kolejny zmienić miejsce szkoleń. Tym razem postawiliśmy na większe, bardziej wszechstronne, z dużą przestrzenią i niebanalnym wnętrzem miejsce w Centrum Warszawy - przy ulicy Hożej 9. Dzięki czemu możemy zaoferować większe pasmo usług, w których w skład wchodzą m.in kursy DJ-skie, szkolenia z zakresu produkcji muzycznej, grupowe zajęcia z Turntablismu czy Vj-ingu. Stworzyliśmy w pełni wyposażone studio DJ-skie dla profesjonalistów oraz osób chcących zostać DJ-em. Chcemy swoją pasję dzielić z innymi, którzy pragną odkryć w sobie nowe możliwości.

WSDJ Studio to teraz najnowocześniejsze, największe i najlepiej wyposażone studio DJ-skie w Polsce, w którego skład wchodzi sklep Dj-ski, showroom przeznaczony do testów sprzętu Dj-skiego oraz sale do ćwiczeń. Znajdujemy się w nowym, większym miejscu, aby zapewnić jak najlepszy komfort zajęć naszym uczniom oraz umożliwić szybki dostęp do urządzeń dostępnych na rynku wszystkim zainteresowanym. Nasze studio znajduje się w Centrum Warszawy, dzięki temu dojazd autobusem, samochodem czy przejście na piechotę jest przystępne i wygodne. W naszym Showroomie posiadamy sprzęt takich marek jak: Pioneer Dj, Numark, Marshall, Stanton, Rane, Native Instruments, Alesis, Alto. To pierwsze takie w Polsce miejsce, w którym każdy zainteresowany zakupem może przetestować sprzęt przed dokonaniem decyzji o kupieniu urzadzenia.

Dajemy możliwość poznania sztuki DJ-skiej na profesjonalnym sprzęcie firmy Pioneer. Naszym głównym atutem jest indywidualny tok nauczania oraz możliwość nagrania Full HD i streaming on-line wideo prezentowanych setów muzycznych. Z najlepszymi absolwentami naszej szkoły nawiązujemy stałą współpracę. Mamy nadzieję, że pomożemy komuś odnaleźć w sobie prawdziwą pasję do muzyki.

Oprócz szkoleń i warsztatów przeprowadzamy relacje wideo z wydarzeń artystycznych oraz nagrywamy recenzje najnowszego sprzętu i rozwiązań technicznych związanych z rynkiem muzycznym. Zajmujemy się również bookingiem DJ, organizacją imprez muzycznych i klubowych.

Warsztaty DJ - WSDJ Studio


Kursy i warsztaty w WSDJ Studio prowadzone są indywidualnie oraz grupowo, co daje 100% skuteczności i gwarancji nabycia umiejętności grania na konsolecie. Współpracujemy z flagowymi dystrybutorami sprzętu DJskiego w Polsce. Mamy stały dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań DJskich. Sprzęt jakim dysponujemy to Pioneer DJM 900 NEXUS SRT oraz 2x CDJ 2000 NEXUS, który gwarantuje niesamowitą przyjemność podczas gry oraz pobudza wyobraźnię poprzez niemalże nieograniczone możliwości. Po zakończonych kursach dajemy możliwość wypożyczenia sprzętu do dalszych indywidualnych treningów oraz udostępniamy studio do ćwiczeń na karnetach. Korzyści płynące z wybrania WSDJ Studio to nie tylko praktyczne umiejętności nabyte podczas grania na konsolecie, ale również usługi dodatkowe m.in : - dobór odpowiedniego sprzętu do potrzeb kursanta, - pomoc przy zakupie oryginalnych ścieżek audio, - techniki autopromocji, - tworzenie identyfikacji wizualnej, - nagrywanie autorskich audio setów i teledysków, - wynajem sprzętu DJskiego. 

23452
Zagranych utworów
279
Ukończonych kursów
465
Występów w klubie
9
Lat na rynku

Opinie

Osoby odwiedzające nasze studio napędzają nas do działania!
Zobacz opinie tych, którzy już u nas byli.